Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Boj mezi sebou svádějí tři vyšetřovatelé: Sexy Tereza H. je v Pákistánu na roztrhání. A zadarmo!

+ Dalších 28 fotografií
Sexy pašeračka Tereza H. (21) se nedávno snažila propašovat 9 kilo heroinu, ale na mezinárodním letišti v Pákistánu byla odchycena. Nyní internetem koluje video, kde je Tereza vyslýchána celníky. Jak to s ní dopadne, je ve hvězdách. O čem ale nelze spekulovat, je, že je to krásná dívka. Chtějí ji jednotlivé bezpečnostní útvary pro sebe právě proto?

Češka Tereza H. byla na pákistánském mezinárodním letišti odchycena poté, co se snažila propašovat 9 kilo heroinu ve dvojitém dně kufru. To jí ale neprošlo a byla zadržena. Nyní se o ni perou dokonce tři bezpečnostní složky. Protidrogový útvar, letištní policie a celníci. Zdá se, že Tereza je na roztrhání. Tentokrát jí to ale finance nepřináší.

Protidrogový útvar a letištní policie chtějí luxusní společnici pro sebe kvůli vyšetřování. Celníci ale Terezu ještě vydat nemohou. Jednotlivé složky si tedy mezi sebou posílají oficiální dopisy a snaží se vyřešit, kdy bude Tereza předána dál. Jedno je jasné, podle zákona má nárok na vyšetřování pašeračky protidrogové oddělení.

„Je to logické. Běží tam zřejmě nějaká utajená akce, poté, co ona začala mluvit, tak proběhlo nějaké zatýkání, a je logické, že pokud jde o drogy, tak celou záležitost by mělo řešit protidrogové. Divné ale je, že do toho nezasáhne někdo, kdo velí bezpečnostním složkám,“ potvrdil skutečnost Blesku bezpečnostní expert.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy