Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Hrůzný nález v dovolenkovém ráji: V rybníku našli mrtvou dívku a 298 lidských kostí

Děsivé
V Thajsku se aktuálně prošetřuje opravdu děsivý případ. Policie zadržela boháče Apičaje Onkvisita kvůli vraždě jeho přítelkyně Warinsorny Čajačtové. Její tělo bylo nalezeno v rybníku u boháčova domu. Jenže to není vše. Policisté tam navíc objevili dalších 298 lidských kostí.

Vloni kolem srpna začali policisté pátrat po nezvěstné dívce, které přezdívali Kik. Vyšetřovatelé však vůbec netušili, čeho se mají chytit, dokud nedostali tip, že byla zavražděna, informovala agentura AP.

Bohatý vrahoun

Vlastník tržiště na předměstí Bangkoku Onkvisit randil s dívkou v době, kdy zmizela. Zpočátku k němu žádné stopy nevedly. Jenže 9. ledna bylo dívčino mrtvé tělo nalezeno v rybníku u Onkvisitova domu. Rozkládající se tělo bylo zabaleno v černém pytli a bylo zatíženo činkami.

Muž, který je závislý na drogách, se nakonec k hrůznému činu přiznal. Řekl, že se do dívky zamiloval, a proto ji zavřel do kovové rakve, aby nemohla odejít. Dívka se udusila, a tak se rozhodl jejího těla zbavit v rybníku.

Další těla v rybníku

V oblasti, kde zmizela Kik, bylo pohřešováno více dívek. Většina z nich se pohybovala v blízkosti bohatého vraha. Policie byla informována, že by za všemi zmizeními mohl stát Onkvisit. Proto se rozhodli prozkoumat rybník detailněji.

„Našli jsme v rybníku 289 lidských kostí, ale nemohli jsme zatím zjistit, od kolika jsou lidí. Při vyšetřování se zjistilo, že zmizelo více žen, které byly v kontaktu s podezřelým, byly to jeho kamarádky, přítelkyně a prostitutky,“ uvedl šéf policejního oddělení pro blaho žen a dětí.

Související články

Další články