Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

BOBULE V AKCI! Tereza Voříšková o erotických scénách: Hrozně se stydím, ale baví mě to

Terezko, nestyď se!
+ Další 3 fotografie
Tereza Voříšková (28) přiznala, že při točení erotických scén se hrozně stydí. Přítel má ale smůlu. Když jí to bude zakazovat, utře. Přednost má kvalitní scénář. Jako ve filmu Bobule.

Herečka Tereza Voříšková (26) již v několika rozhovorech přiznala, že se hrozně stydí při natáčení erotických scén. Mimo seriálové role, ve kterých si mladá herečka zahrála, snad nenatočila film, ve kterém by nebyla režisérem svlečena alespoň do půl těla.

Není se vlastně ani čemu divit. Tereza je vážně kus.

Poprvé mohli Terezu Voříškovou diváci vidět ve filmu Rafťáci (2006), kde se při natáčení sblížila s hereckým kolegou Vojtou Kotkem (28) a téměř dva roky spolu měli vztah.

V pondělí večer si Terezu Voříškovou mohou diváci připomenout v komedii Bobule, kde si zahrála po boku Kryštofa Hádka (34). Právě kvůli Kryštofovi Tereza v minulosti opustila Vojtu Kotka, se kterým ji však i nadále pojí silné kamarádské pouto.

V Bobulích se Tereza předvede hned v několika milostných scénách a částečně se ukáže i tak, jak ji matka příroda stvořila. Všichni televizní diváci si u této oblíbené letní komedie přijdou na své.

Mohlo by vás zajímat

Další články