Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Boj o majetek Diega Maradony (†60): Ve hře je 5 přiznaných dětí! Kolik je nepřiznaných?

Boj o majetek Diega Maradony (†60): Ve hře je 5 přiznaných dětí! Kolik je nepřiznaných?
Zdroj:
+ Dalších 8 fotografií
legenda
Ve věku 60 let odešla do fotbalového nebe největší postava světového fotbalu. Nyní se bude řešit, co Diego Maradona své rodině zanechal. Podle zahraničních novinářů si na majetek brousí zuby pět přiznaných dětí. Kolik bylo těch nepřiznaných? Spekuluje se o dalších pěti.

Maradona uměl vydělávat i utrácet. Kluk z chudinské čtvrti Buenos Aires to dotáhl na nejslavnějších fotbalovou postavu všech dob. Lehce nabyl, lehce pozbyl. Božský Diego také uměl pořádně utrácet. Na hromadě kokainu, kterou za život vyšňupal, by se dalo lyžovat. Také prostitutky mu určitě nedávaly radovánky zadarmo.

Téměř celý život mu po boku stála manželka Claudia Villafañe (58). S tou Diego žil od svých devatenácti letech. Ze vztahu vzešly dvě dcery. Dalmu (32) a Gianninu (30) Maradona velmi miloval. V dokumentu se slzami v očích přiznal, že je ale zanedbával. Že raději chodil na drogové večírky, což ho na smrtelné posteli mrzelo. Čas ale už nikdo nevrátí.

Diego junior

Claudia se velmi trápila, když se v Itálii začalo hovořit o tom, že Maradona má nemanželského syna. Toho zplodil s Cristianou Sinagrovou (56), ale syna dlouho odmítal. Nedovedl si představit, že by měl mít potomka z náhodného sexu. K tomu, aby syna přijal, ho přemlouval i papež. Diego junior (34) je svému tátovi fyzicky dost podobný, otec ho ale přiznal až 4 roky před svou smrtí.

Dalším potomkem je modelka Jana Maradona. Té je dnes 24 let. Tatínek ji také dlouho odmítal, ale nakonec s ní slavil i 60. narozeniny. Tedy ty poslední. Janu božský hráč zplodil s pracovnicí nočního klubu Valerií Sabalainovou.

Posledním přiznaným potomkem je sedmiletý Diego Fernando. Matkou malého Fernanda je Veronica Ojeda. Maradona ji ale opustil ve čtvrtém měsíci těhotenství, když si jeho srdce a rozkrok podmanila dnes třicetiletá Oliva Rocio. S tou Maradona prožil 6 let, rozešli se v roce 2018.

Novináři hovoří o tom, že mohl mít dalších 5 potomků s ženami, které v průběhu jeho kariéry tvrdily, že mají díte s Diegem. To se ale bude prokazovat už špatně. I tak bude boj o dědictví připomínat argentinskou telenovelu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy