Dnes ho vedli k soudu a v televizi to vypadalo jako záběr z nějakého amerického velkofilmu, kde hlavní roli hraje hollywoodský vyhlášený krasavec. Marek Půček (24), který v úterý ráno na pražském náměstí Kinských zabil autem jednadvacetiletou Marii Č., byl dnes poslán do vazby a strávit tam může až čtvrt roku.

Ostře sledovaný případ drogového „wannabe bosse“ pražského Smíchova tlačí nejen na soudy, ale i na státní žalobce. A přestože soud by jej do vazby ani vzít nemusel a Půček by byl stíhán na veřejnosti, nakonec nás překvapili a uvalili na něj koluzní vazbu, která se uděluje tehdy, když je třeba zabránit obviněnému venku ovlivňovat svědky.

Půček přišel k jednání v hrozně gangsta triku od jedné americké firmy, která dělá z držení zbraní a mafiánského řemesla životní styl, prostě grázl od pohledu, ale na druhou stranu přesně ten typ, co na něj letí nadržené osmnáctky.

Podle svého vyjadřování na Facebooku lehce omezený, nevyzrálý, dvakrát nesečtělý a ještě navíc neználek vlastní mateřštiny, milovník rapu a vysolárkovaných holek je přesně ten typ, s nímž by si ráda každá užila, ale ty chytřejší jen na jednu noc a ještě v noci hned po sexu mu ukázat cestu z bytu a poslat ho domů v jeho BMW.

Holky prostě letí na podobné arogantní a zpovykané typy s temnou minulostí, a co teprve až po sedmi letech, nebo kolik mu to hrozí, vyleze ven! To mu bude jednatřicet, v base trochu dospěje a zmužní a navíc bude mít za sebou historii kriminálníka, a to se v Česku cení.

Jen se podívejte na Lea Beránka nebo na Jonáka. Oba tupci, až je to do nebe volající, a jakou tady mají žeň. Když bude Půček chytrák, čeká ho jistá budoucnost. Abyste se pak nedivili, až v tomhle světě, který se pomalu, ale jistě v zádel obrací, nedělal reklamu na bavoráky.

Nebo neuváděl AutoMotoRevue. Či Pozor, zákruta!