Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Blonďatá sexbomba skrývá hodně pikantní tajemství: Neuvěříte, čím se kočička, co ráda ukazuje bradavky, živí!

To je materiálek.
Zdroj: Facebook.com
+ Další fotografie
Nemá problém s tím se ukázat. Nevadí jí ani nahota, a dokonce se jí nepříčí ani na všechny vytasit svoje bradavky. Řeč je o Paige VanZant, luxusní blonďaté kočičce. Ta se navíc živí něčím, co byste rozhodně nečekali. Je totiž MMA bojovnicí!

Tahle kočička rozpoutala na sociálních sítích opravdu velký boom. Paige VanZant (22) je pořádný kusanec a nebojí se to ukazovat. Jednou ukáže bradavku, podruhé se dokonce svlékne sama. Jednoduše je to holka šikovná.

Co ale tahle kráska v reálu dělá za práci? No, budete nejspíše překvapeni. Je to bojovnice MMA v organizaci UFC, přitom spíše vypadá, že se živí jako modelka. Opak je ale pravdou, protože VanZant rozdává pořádně tvrdé rány.

Není divu, že takto zajímavá dívka má na sociálních sítích tisíce fanoušků. Ráda pravidelně zásobuje svoje alba fotkami vysportovaného zadečku, naběhlých bradavek nebo celého nahého těla. Jen tak dál, Paige!

Související články

Další články