Blogerka Adéla Jandová je novinářka, která se pohybovala v médiích dlouhé roky. Nakonec zakotvila na pár let v televizi Prima. Před rokem a půl se ale rozhodla, že vyrazí za dobrodružstvím a novým životem do amerického Los Angeles, kde má hodně kamarádů. Všeho nechala a letěla za oceán vstříc novým zážitkům.

Adéla měla v plánu v Americe zůstat natrvalo, jenže se situace změnila a musela se na pár měsíců vrátit do Čech. „Nechci mluvit o tom, co se stalo, ještě to pro nás je těžké. Nicméně nejhorší je snad za námi, a tak začínám znovu fungovat,“ řekla Adéla.

V Česku se ale moc dlouho neohřeje. Život za oceánem jí totiž přirostl k srdci. „Pokud bude vše v pořádku, do Spojených států se vracím na podzim. To je důvod, proč práci v televizi nehledám, na obrazovce mě ale vidět můžete už brzy, pokud kliknete na můj blog,“ upřesnila Adéla.

Ta začala psát blog ve slunné Kalifornii a svoje fanoušky tak zásobovala pěknou dávkou dobrodružství a fotek. Dočíst se tam můžete o všech jejích zážitcích a životě v L.A.

Adéla se do televize ale už nechystá, rozjíždí totiž vlastní projekt. To, co právě teď spouští, je úplně něco jiného a nového. Ale přece jen to bude mít s obrazovkou něco společného.

Internetový projekt se jmenuje „S Adél v posteli“. A fotografie, které Adéla fotila, jsou opravdu hodně sexy. Žádného muže rozhodně nenechají chladným a všichni se tak na její show můžou těšit.

Tato sexy kočka fotila v obchodě s nábytkem a fotil ji přední český fotograf Filip Matušinský, který má se sexy ženami svoje zkušenosti. Nebála se ani pózovat se sexy kluky ze soutěže Gay roku.

„Filip byl super, pracuje rychle, což se dost hodilo vzhledem k tomu, že jsme fotili až pozdě večer. Udělal skvělou atmosféru,“ chválí Filipa Adéla. „Povídali jsme si, hodně jsme se smáli. Nebylo to jenom póza, ruka, úsměv a cvak,“ dodává sexy blondýna, která s Filipem fotila vůbec poprvé.

Do nové show si sexy blondýnka bude zvát zajímavé a úspěšné muže nejen z řad celebrit, které pořádně vyzpovídá. Takže jim v posteli bude pěkně horko a my se můžeme těšit na pořádnou jízdu. A kdo bude Adélin první host? To se dozvíte už brzy!