Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Blamáž na Primě: Věru Patt z VyVolených omylem považují za VIP osobnost! Čechošvýcarská nula navíc vykecala velké tajemství!

Věra Patt se opět vycajchnovala. Jen slíbila Primě, že o její nabídce
nebude mluvit, už o ní věděli všichni. Divný, co?

Tak tohle se opravdu povedlo! Hysterie Primy před slavnou tiskovou konferencí o „utajovaném“ podzimním schématu, které mezitím díky sdílným zaměstnancům proniklo takřka celé do bulváru, dosahuje vrcholu, což se týká především připravovaných VyVolených.

Dramaturgie show je podle informací eXtra.cz v takovém presu ohledně „přísně tajného“ plánu na účast VIPek v pořadu, že v čirém zoufalství ve čtvrtek oslovila i vysmívanou hrdinku první řady Věru Patt (46), která je všechno, jen ne celebrita. A navíc má zřejmě hodně prořízlou pusu, neboť už pár desítek minut poté, co měla Prima „hvězdu“ oslovit, si štěbetali ptáci na střeše, že vila VyVolených bude na týdenní návštěvy hostit celebrity a Věra je prý jednou z oslovených a nabídku okamžitě přijala.

Na Palmovce, kde televize sídlí, měli z toho, že o celé věci víme, „obrovskou“ radost: „Probíhají castingy, až budeme mít zájem nějaké jméno zveřejnit, uděláme to. Do té doby je předčasné jakákoliv jména potvrzovat. Pokud někdo tvrdí, že má nabídku, ještě to neznamená, že má podepsanou smlouvu…,“ sdělil nám „nadšený“ tiskový mluvčí televize David Vaníček a troufáme si říct, že asi tak minutu poté měla neúspěšná promotérka a provinční „švýcarská“ go go koordinátorka a pseudodýdžejka z Primy hodně nepříjemný telefonát.

Nejde ani tak o to, že se informace dostala ven, to je na Primě denní standard, ale pobavení budí spíše fakt, že televize obvolává „celebrity“ tohoto typu, neboť Věra Patt je na tom se slávou asi tak jako náhodný kolemjdoucí.

Komupak asi zavolají z produkce dnes? Tipujeme to na synovce prvního vypadlíka z Hotelu Paradise, případně na vrátného z TV Metropol…

Mohlo by vás zajímat

Další články