Tohle Rob trochu nedomyslel. V šíleném záchvatu žárlivosti postoval minulý týden Chyniny nahé fotky na svůj Instagram tak zběsile, až mu byl zrušen účet. To ho však nezastavilo a začal si srdéčko vylévat pro změnu na Twitteru.

Pro samou naštvanost mu asi nedošlo, že to, co dělá, je v Kalifornii nelegální, stejně jako v dalších 38 státech USA. Za to, čemu se v Americe říká „slut shaming“ jej Chyna samozřejmě dohnala k soudu a vydupala si zákaz přiblížení. Vytáhla na něj totiž i to, že ji Rob v minulosti fyzicky napadl.

Soud vyhrála na celé čáře a Rob se k ní opravdu nemůže přiblížit až do dalšího slyšení, které se koná v srpnu. Tehdy se bude rozhodovat i o opatrovnictví jejich dcery Dream. „Dělám to hlavně kvůli bezpečnosti naší dcery,“ nechala se slyšet slavná striptérka po skončení soudu, zatímco s úsměvem pózovala po boku své advokátky. Rob se soudu ani nezúčastnil, avšak jeho advokát se Robovým jménem omluvil.

Roba podle všeho vyprovokovalo video, na němž Chyna líbá jiného muže a zároveň ji osočil z nevěry s několika muži. Chyna se však hájí, že jsou s Robem od sebe již od prosince a on ji stále provokoval. „Napadlo mě, že když mě uvidí s jiným, dá mi konečně pokoj,“ uvedla. Jenže to vedlo k pravému opaku a zbytek už celý svět dobře "viděl na Robových sociálních sítích!:https://twitter.com/robkardashian?….

Kardashian měl v minulosti svou partnerku dokonce napadnout, i když zdroje z Robova okolí hovoří spíše o opaku. Existují údajně i nahrávky, na kterých Chyna fyzicky napadá Roba. Ta ovšem tvrdí, že má důkazy, které dokazují, že ji bil on a navíc se zbraní vyhrožoval, že se zabije.

Ať už je to tak či onak, tenhle párek se stal slavným spíše pro své hádky a rozchody než kvůli tomu, že by někdo z nich něco skutečně uměl. Ale jak už to tak ve světě celebrit bývá, špatná reklama, také reklama.