Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Bizarní mutace: Sele vypadá jako růžový slon. Co to vůbec je?

Prasátko vypadá jako růžový slon
Tak toto zvířátko se nenarodí každý den. A všichni si lámou hlavu nad tím, co to může být? Vypadá to jako růžový slon, ale je tak trochu zdeformovaný. Ve skutečnosti je to totiž zmutované prasátko.

Sele má deformovaný rypák, který vypadá jako chobot od slona. Uši má velké, a tak vypadá, jako by to bylo malé slůně. Stvoření vypadá jako z pohádky nebo možná spíš z hororu. Ale všichni ho vzývají, protože takové se nerodí každý den. A víte, co to je? Zmutované sele. Jak se to ale mohlo stát?

Toto zvířátko se narodilo v Pramaoy, v Kambodži. Je ale velmi hubené, kulhá a nedokáže ani otevřít oči. Tak na fotkách očividně bojuje o život. Není ale jasné, jestli zvíře přežilo nebo ne a co způsobilo jeho podivný vzhled.

Podobná mutace byla viděna před dvěma lety v Číně. Zvíře tam žilo ale jen dva dny, protože ani nemohlo otevřít tlamu. Zemědělec pak zvíře zmrazil, aby všem mohl ukazovat, že bylo opravdu skutečné a narodilo se zrovna u něj. Sele se narodilo jako jedno ze sedmi, jež byla zdravá.

Mohlo by vás zajímat

Další články