Zpěvačka Lucie Bílá (47) si při přípravě svého koncertního turné řekla, že je lepší dobře udělaná kopie než špatně vymyšlený originál. V případě České slavice ale bohužel neplatí ani první část pořekadla. Na zahajovacím koncertě návštěvníky čekala kompletně vykradená show, která měla do podoby originálů hodně daleko.

Tvůrci show spolu s Bílou se zřejmě zhlédli v turné světových hvězd a místo aby vytvořili originál, zkopírovali to nejlepší z koncertů Madonny a dalších star. „Z osmdesáti procent se Bílá zhlédla v posledních třech turné Madonny (55), z deseti procent v Beyoncé a z dalších deseti v Kylie Minogue,“ řekl nám hudební znalec, jehož jméno z důvodu práce v hudebním průmyslu nechceme jmenovat.

Na začátku zahajovacího koncertu k Černobílému turné se k zemi snesla opona s písmenem „B“. Přesně takový začátek měla Beyoncé na svém turné Mrs. Carter Show World Tour. Než slavice vstoupila na pódium, skupina tanečníků začala hrát na obrovské přenosné bubny, což se odehrávalo i během koncertů Kylie Minogue. Klasika v podobě odhalení zpěvačky utržením rukávů proběhla právě u Madonny stejně jako zpěv z trůnu s tanečníky kolem (Madonnino Sticky&Sweet Tour), v pozadí zobrazující se projekce obřího kříže a kostela, což předvedla Madonna ve svém loňském turné MDNA Tour, a to nejsou jediné prvky, které byly téměř identicky okopírovány.

„Je dost smutné, že Lucie nazpívala tolik alb a pak na svém koncertě víc než svoje původní songy zpívá převzaté skladby,“ dodal náš zdroj s tím, že Bílá do svého repertoáru zařadila skladby od Nirvany nebo píseň od Mariky Gombitové Vyznanie.