Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Bílá má další problém: Známí údajného milence potvrzují jeho verzi! A dodávají: Byl to její gigolo! Víme, kolik mu měla dávat!

Křivánek má okolo sebe několik lidí, kteří jeho verzi potvrzují.
Zdroj: herminapress.cz, facebook.com
+ Další fotografie

Redakce eXtra.cz hovořila včera se čtyřmi (!) různými lidmi, kteří bez obav potvrzují slova kulturisty a muzikanta skupiny Šum Svistu Michala Křivánka o tom, že byl před nějakým časem milencem Lucie Bílé (48), o kterou se měl prý dělit s nic netušícím sokem Petrem Makovičkou!

„Držel hubu asi dva roky, ale nikdy to nebylo tajemství a poslední dva roky už to ví každý v jeho dosahu. Seznámili se na akci, kde přeskočila jiskra, ona mu řekla, že je sladký, ale sblížili se až rok poté, pamatovala si ho a odešli spolu,“ tvrdí zdroj (redakce má jeho jméno a výpověď k dispozici) z okruhu skupiny filmařů, okolo které se Křivánek motá, a jeho slova potvrzuje i muzikant, který si na celou anabázi dobře pamatuje: „Jezdil za ní na hotel na Slovensko, když běžel třetí Talent, na nějaký hotel, ale nejen tam. Jednou se mi pochlubil, že od ní dostává dvacet tisíc,“ dodává a my se nestačíme divit.

To samé totiž říká kamarádka Michala, která dodává zajímavou pikantnost: „Peníze dostával, to jo, ale prve se divil, ale je dost lakomý a každá koruna dobrá. Ona ho prý přivítala třeba nahá uprostřed sprchy, kam si ho hned odvedla, potom to nějak utnula, ale její SMS si schovává dodnes. Fakt, některé jsou čtyři roky staré, netají se s nimi nijak.“

Všecko to samozřejmě může být nesmysl a samotná Bílá mlčí a prý nebude věc komentovat ani v blízké době, ale zdá se, že vše sedí, a co je pro Lucii nejhorší, všichni přátelé či známí Křivánka, z nichž dva se prokazatelně neznají, mluví o věci dost ochotně: „Ví to kolem něj každý, pár lidí od samého začátku, kapela a lidi okolo focení to měli jako na stříbrném podnose, jednu dobu jsem nechápala, že se to dávno někde nepsalo. Na mě přijít nemůže, protože to fakt už dnes ví tolik mých známých, že se tomu propálení jednak nebude divit, jednak mu to ani nevadí. Ale mluvit o tom začal naplno až po nějaké době, kdy se mu snad po roce ozvala a k něčemu tam došlo.“

O Bílé se říká, že Makovičku upřednostnila pár měsíců před třetím Talentem před kolegou z poroty, skoroproducentem Jarem Slávikem. Ani jeden to nikdy nepotvrdil, ale Lucie ani nevyvrátila. Jejich minulost pravděpodobně zapříčinila nevraživost zpěvačky k soutěžící Karolíně Krézlové, která byla v době klání oficiální „múzou“ Slávika, to jí Bílá dala pořádně sežrat. Sama však zřejmě právě v té době tak trochu hrála s Makovičkou betla.

Redakce eXtra.cz zpracovává ještě další zajímavé svědectví týkající se komunikace Bílé a Křivánka, ale tiskový zákon nám jej v současnosti nedovoluje zveřejnit v podobě, v jaké bychom rádi, a tak vás budeme ještě chvíli napínat.

Související články

Další články