Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Bikiny pro silnější ženy: Jmenují se fatkini a boubelky jsou v nich neuvěřitelně sexy!

Fatkini ve velikosti XXL mohou být i velmi sexy.
+ Další 2 fotografie

Za nápadem stojí mladá bloggerka Gabi Gregg (25), která minulý rok zahájila boj proti posedlosti společnosti vychtrlými modelkami a módou anorektiček. Sama ve velikosti XXL navrhla plavkové modely pro plnoštíhlé a nadměrné ženy, a to rovnou jako bikiny, kterým se začalo říkat fatkini.

Plnoštíhlá blogerka a módní návrhářka uchvátila i hlavouny ze známého magazínu Sports Illustrated, který je známý svým plavkovým speciálem, kam se dostane jen ta nejdokonalejší modelka. Gabi tvrdí, že za svá kila by se neměla stydět žádná žena a není důvod, proč je v létě nevystavit v dvojdílních plavkách, proto jim hodlá dodat odvahu svou novou kolekcí.

Fatkini jsou různě variabilní, ženy je mohou nosit bez ramínek, křížem, na ohlávku, stažené, vyhrnuté, s odhaleným bříškem nebo se zakrytými boky. Záleží jen na jejich fantazii a odvaze, ale Gabi vyzývá všechny ženy, aby se přestaly schovávat. Její fatkini jsou natolik úžasné, že by měly z pláží a bazénů zmizet zakrývací letní parea.

Tyhle plavky ale nejsou jen chimérou pro módní časopisy, ale budou se doopravdy prodávat. Zatím jen v Americe, ovšem není vyloučeno, že se brzy pro velký úspěch dostanou i do Evropy a do internetových obchodů, ze kterých si budou moct objednávat i naše čtenářky.

V redakci eXtra musíme uznat, že boubelky vypadají v plavkách opravdu sexy a sluší jim to daleko víc, než kostrám typu Victoria Beckham. Souhlasíte s námi? Rozhodně vypadají spokojeněji a šťastněji.

Mohlo by vás zajímat

Další články