Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Biebere, už se hoď do klidu! Rozmazlená Kanaďanka se zase utrhla ze řetězu a vykuřovala marihuanu jak indiánská babička. Neuvěříte, kde a jak se u toho chovala!

Justin se zhulil v letadle.
Zdroj: archiv

Tohle asi nikdy neskončí. Justin Bieber (19) má na krku jeden průšvih za druhým. U něho v bytě byly nalezeny drogy, pak ho zatkli za řízení v opilosti a tenhle rozmazlený fracek nemá ani kouska pokory, aby dal paty k sobě a uklidil se někam, odkud o něm nebudeme dlouho slyšet.

Bohužel server TMZ přišel se zprávou, že si Bíbře vyrazilo soukromým letadlem z New Jersey a rozhodně nešlo o poklidný let. Zdroj serveru potvrdil, že Bieber a jeho parta kouřili během letu marihuanu. Když letuška Biebera slušně požádala, aby přestal, byl hrubý a klidně si pobafával dál. Kouř z marihuany začal obtěžovat i pilota, který se snažil partičku uklidnit přes vysílačku. Ani to nepomohlo a podle NBC News musel pilot použít plynovou masku, protože se v kokpitu nedalo dýchat.

Už před vzletem bylo jasné, že Justin je kvůli svým problémům s policií na seznamu úředníků, kteří kontrolují pasažéry. Přesto se mu podařilo marihuanu do letadla propašovat. A jako bonus? Celou dobu byl na palubě letadla i jeho otec!

Související články

Další články