Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Biatlonistka Gabriela Koukalová se málem zabila v autě!

Šlo jí o život!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 26 fotografií
Národní poklad Gabriela Koukalová se ocitla v ohrožení života! A to když byla s manželem v autě na křižovatce. Chvilku poté, co vyjela, to do jejich vozu napálil kamion, který jel na červenou a ještě k tomu rychleji, než je povolená rychlost.

Na celou událost zavzpomínal její manžel Petr Koukal na internetové televizi playtvak.cz. „Tehdy výjimečně řídila Gábina, protože byla neděle a nebyl takový provoz. To nás trefila Avia na semaforech. My jsme jeli na zelenou, ona na červenou,“ vysvětluje.

Manželé měli opravdu štěstí, protože ani jeden z nich se 100% na provoz nesoustředil. Měli totiž menší manželskou rozepři, která jim nakonec zachránila život. „Stáli jsme v té křižovatce a Gábina si začala mazat ruce. Tak jsem jí začal nadávat, že jí budou klouzat ruce a najednou měla zelenou, tak jsem jí řekl: Ke všemu už máš zelenou. A ona tak vyjela do křižovatky později a díky tomu trefil kolo, a ne nás,“ říká. Tady šlo opravdu o vteřiny!

„Řidič jel osmdesát na padesátce. Díkybohu jsme to dostali do předního kola. Být tam o metr dřív, nejsme tady ani já, ani Gábina,“ uzavírá děsivou zkušenost.

Související články

Další články