Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Bezdomovkyně Lo Hrůzová přijela do Prahy o den později! Včera neměla na autobus! Umře hlady?

Bezdomovkyně Lo Hrůzová přijela do Prahy o den později! Včera neměla na autobus! Umře hlady?
Zdroj: nova.cz
+ Další 2 fotografie

Milionářka z chatrče v Bartošovicích a vítězka Hlasu Lenka Lo Hrůzová je vážně unikát.

Na svéráznou exnarkomanku a kvartální alkoholičku s názorem čekali včera ve Snídani s Novou marně. Aby ne, Hrůzová žije v pastoušce v Bartošovicích na Novojičínsku a neměla dvě kila na autobus do Prahy.

Nova její absenci oficiálně vůbec nekomentuje, protože přiznat, že novopečená dvoumilionářka a vítězka talentové show nemá ani vindru, se příliš nehodí.

Hrůzová přesto dnes do velkoměsta za štěstím dorazila, protože měla domluvené malé mediální kolečko. Ale ta ostuda. Podle informací eXtra.cz jí totiž cestu nezaplatila televize, ale novináři, kterým došlo, že buď zacvakají zpáteční jízdenku Hrůzové, nebo prostě žádný rozhovor a focení nebudou, nechce-li se jim do Bartošovic.

Hrůzovou také budou muset celý den krmit a zásobovat cigaretami, inu každá sranda něco stojí. Redakce eXtra každopádně vzkazuje Hrůzové, že kdyby neměla kde spát, redakční gauč, lednička a zásoby konopí šéfredaktora Pavla jsou jí plně k dispozici!

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy