Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Bezdomovec žil šest týdnů v této univerzitní knihovně, nikdo si ho nevšiml!

tady přespával bezdomovec
Zdroj: Facebook

V Británii se podařilo jednomu bezdomovci přespávat šest týdnů v knihovně St. John College Cambridgeské univerzity, aniž by si toho někdo ze zaměstnanců či studentů všiml. „Vetřelec“ využil knihovnu fungující čtyřiadvacet hodin denně a předstíral, že si čte knihy, zatímco do knihovny vcházeli studenti, kteří zde v pozdních hodinách studovali.

I když se snažil chovat nenápadně, přece jen po nějaké době začal ostatní rušit. Někteří studenti si všimli, že si nemění šaty, předstírá četbu knih a dokonce se mu podařilo u čtení knih usnout a chrápat. Orgány univerzity byly na falešného studenta upozorněny a ten byl donucen ihned opustit knihovnu, protože nedokázal doložit, že je skutečný student. Od té doby prý nikdo muže neviděl, ale věří se, že to byl bezdomovec hledající někde v teple úkryt.

Někteří studenti si na setkání se záhadným mužem pamatují: "Byl často viděn, jak se probírá knihami v sekci s historií, používal také počítač a nejčastěji se snažil vypadat dost zaměstnaně," svěřil se jeden ze studentů. Jiný student s ním dokonce mluvil: "Tajemný muž ke mně přistoupil a tvrdil mi, že právě pracuje na doktorandské práci na téma Jak vnímáme náboženskou identitu," vypověděl student medicíny z Cambridgeské univerzity.

Od té doby, co byl falešný student odhalen, ho nikdo zatím nespatřil a škola si dává velmi bedlivý pozor, aby se něco podobného již neopakovalo.

Související články

Další články