Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Bez berlí se neobejde, ale pořád je štramák: Belmondo ani v 85 o svůj pověstný šarm nepřišel

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 9 fotografií
Už není v nejlepší kondici, ale potutelný výraz ve tváři a vystupování elegána neztratil. Legenda francouzského filmu Jean-Paul Belmondo oslavil v dubnu už 85 narozeniny, přesto se stále drží a snaží se žít naplno. A i když se už neobejde bez berlí, energií stejně stále jenom hýří!

Jean-Paul Belmondo (85) za to pořád umí vzít! I když se legendární francouzský herec neobejde bez berlí, svou bezprostředností stále dokáže svému okolí rozproudit krev žilách.

Na obličeji hvězdy kultovních filmů jako Veselé Velikonoce, Policajt nebo rošťák či Profesionál se sice čas drsně podepsal, ale ikonický potutelný úsměv z něj nevymazal. Belmondo je pořád štramák. Ženy mu už sice neskáčou pod peřinu, ale pořád je kráskami obletovaný.

Nedávno zazářil v hledišti na tenisovém zápase, kde se s ním chtěly fotit zástupy lidí, jindy se zase pochlubil selfíčkem z jihofrancouzského Cannes. Přes pokročilý věk jde zkrátka s dobou, což na něm ostatně fanoušci vždycky zbožňovali.

Přejeme ještě mnoho let a pevné zdraví, Jeane-Paule!

Související články

Další články