Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Beyoncé nahekala "hudbu" k traileru Padesát odstínů šedi! Je to horší, než si myslíte!

Beyoncé nahekala "hudbu" k traileru Padesát odstínů šedi! Je to horší, než si myslíte!
Zdroj: youtube.com

Cesta do pekel se otevírá. Nebude trvat dlouho a do kin se dostane premiéra erotického filmu Padesát odstínů šedi, který byl natočen podle stejnojmenné předlohy, jež zaujala místo bible v každé domácnosti, ve které se nachází žena s věkem nad čtyřicet. Teď světlo světa spatřil i dlouho očekávaný trailer, ke kterému Beyoncé spíš než nazpívala navzdychala hudbu.

Právě zvuky, které tvůrci použili, jsou vrcholem trapnosti, jaký si vůbec dovedete představit. Nejvíc to odnesla zpěvačka Beyoncé, která za tento kšeft musela dostat doživotní rentu, poněvadž po tomhle už na její koncert nepřijde ani noha. Co kdyby tam začala hekat, že.

Film jsme sice ještě neviděli, ale už podle traileru, ve kterém není vidět absolutně nic, co by diváky lákalo do kin, se dá říct, že to bude propadák roku. Co by taky mohlo vzniknout podle knih, které sepsala žena s padesátkou a nadváhou na krku, jejíž jediný sexuální zážitek je okurka v ledničce ve tvaru penisu.

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy