Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Bestie z Františkových Lázní: Učitelka mučila děti ve školce a říkala jim, že jsou "parchanti zasr*ní"

Zdroj: Profimedia.cz
Víte, co znamená PZ? To je zkratka, kterou pro děti vymyslela učitelka z mateřské školy ve Františkových Lázní. Dětem říkala, že jsou "parchanti zasraní". A dělala i horší věci. Mučila je pomocí studené sprchy, nenáviděla je a bránila jim ve svobodném projevu. Jak byla potrestána? Málo.

Pokud si myslíte, že i malé děti mají právo na klidný život, tak neznáte učitelku z Mateřské školy Pramínky ve Františkových Lázních. Tahle devětačtyřicetiletá stárnoucí zlá bestie děti nenáviděla a týrala je. Potrestána vlastně nikdy pořádně nebyla.

Okresní soud v Chebu sice nyní rozhodl, že bylo správné ji ze školky vyhodit, ale to je tak všechno, co se téhle zrůdě stane.

Učitelka měla na děti často vztek, tak je zahnala do sprchy a pouštěla na ně ledovou vodu. Rvala jim vlasy z hlavy, mlátila je přes temeno pravítkem Ráda jim také zalepovala pusu. Bavíme se tady o vyděšených dětech, kterým bylo kolem 5 let.

Roztomilé krásné děti? Pro paní učitelku jen "parchanti zasraní".

Zlá bestie nastoupila do mateřinky na sklonku roku 2011. V polovině loňského března začalo vedení města řešit stížnosti rodičů, kteří upozorňovali na to, že učitelka se k dětem chová jako doktor Mengele.

"Syn se bál chodit do školky. Říkal, že je tam zlá paní učitelka. Stačilo, aby ji uviděl, a pokakal se," vypověděla jedna z matek pro web Novinky.cz.

Proti bestii z mateřské školy svědčily i její bývalé kolegyně. "Viděla jsem, když chytla tříletou holčičku za culík a zvrátila jí hlavičku dozadu, protože nechtěla jíst. Dítě pak plakalo, musela jsem ho utěšovat," uvedla jedna z učitelek.

Tragické je, že tohle zvrácené chování kryla paní ředitelka. Zlá učitelka totiž je její velkou kámoškou. "Když tu dotyčnou paní ředitelka přijímala, mluvila o ní jako o své kamarádce a vždy jí nadržovala a bránila ji. O jejích problémech s dětmi se mluvilo na poradě, ale šéfová to zahrála pokaždé do autu. Všichni jsme tam byli neustále ve strachu, báli jsme se říci svůj názor, každý raději držel, jak se říká, hubu a krok. Na jedné pedagogické radě se s ředitelkou bavily o nějakých pézetkách. Nevěděla jsem, o co jde, a tak jsem se jich zeptala. Obě se smály a řekly mi, že to znamená parchanti zasraní," citují Novinky.cz jednu z pedagožek.

Úchylná paní učitelka i její kámoška ředitelka byly nakonec z funkcí odvolány. Pak přišla žaloba, že vyhazov z práce byl nezákonný. Naštěstí soud v Chebu si zachoval tvář a uvedl, že když vám někdo mlátí děti, tak nemůže pracovat ve školce. Vyhazov je podle soudu naprosto v pořádku.

Podle Františka Šnajdaufa šlo o vážnou aféru. "Po stížnostech rodičů jsme to ale velmi rychle vyřešili. Ve školce funguje nová ředitelka a pro nás je podstatné, že už se tam takové věci nedějí a dít nebudou. Co propuštěná dáma zkouší právně, je její věc. Já osobně její postup po tom všem považuji za drzost. Měla by v tichosti odejít a být ráda, že se o tom nemluví," uvedl pro Novinky.cz místostarosta Františkových Lázní František Šnajdauf. Nakonec jí nepomohlo ani odvolání u Krajského soudu v Plzni - vyhazov z práce byl v jejím případě zcela na místě.

A jak byste paní učitelku potrestali vy? Náměty pište do diskuze po článkem. Vaše fantazie nás zajímá.

Související články

Další články