Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Berenika se toho nebojí! Nejkontroverznější fotografie, na kterých odhaluje nahé tělo

Zdroj: Instagram
+ Dalších 10 fotografií
Nestyda
Berenika Kohoutová je známá jako talentovaná umělkyně, ale také jako majitelka kyprých ženských tvarů, které se nestydí ukazovat. Měli jsme možnost vidět ji v průhledných topech bez podprsenky, ale nejen to. Na svém Instagramu ukazuje ještě mnohem víc. Kam až tohle může zajít?

Berenika Kohoutová (27) je šikovná mladá herečka, která se rozhodně nestydí. Asi zatím největší poprask se strhl kolem fotografie jejího nahého pozadí, kterou pořídil její přítel loni v létě na dovolené v Lisabonu. Berenika za ni sklidila slova chvály, ale i kritiku, která v komentářích převažovala.

Mladá herečka a provokatérka se však nebojí ukázat i víc. Nechala se zvěčnit tam, kam i císař chodí sám. "Můj kluk mě rád fotí. V Lisabonu, doma a tak," napsala Berenika pod fotku, kde sedí na toaletě Její fanoušci tedy zjišťují, že se Berenika nebojí ničeho a mohou očekávat další pikantní fotografie z hereččina soukromí.

Na druhou stranu ale můžeme říci, že se vítězka čtvrté řady televizní show Tvoje tvář má známý hlas nemá za co stydět. Má ženskou postavu, kterou obdivuje především mužská část její fanouškovské základny.

Na její nejnovější odhalené fotografii, kde představuje podobu plakátu k nové desce, pózuje ve dvoudílných plavkách s drinkem v ruce. Odhalené bříško zdobené tetováním a přírodní poprsí v hnědých bikinách se na jejím Instagramu setkalo s příznivou kritikou.

Bereničin osobitý a svérázný styl už asi nikoho nepřekvapí. Otázkou jenom zůstává, s čím v budoucnu přijde a jestli odhalí i víc, než jsme dosud měli možnost vidět.

Související články

Další články