Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Berenika Kohoutová potvrdila rozchod! Poprvé promluvila o rozpadu manželství!

Tady byli ještě šťastní!
Zdroj: profimedia.cz
Vítězka čtvrté řady Tvoje tvář má známý hlas odpovídala na dotazy diváků TV Nova v živém chatu. Promluvila nejen o soutěži jako takové, ale také poprvé promluvila o rozpadu jejího manželství.

Berenika v chatu vyvrátila všechny spekulace o vtahu k ostatním soutěžícím a k moderátorovi soutěže, Ondrovi Sokolovi. „Mezi mnou a Ondrou to byla taková hra, ve skutečnosti ho obdivuji za jeho pracovní nasazení,“ vysvětlila Berenika v živém chatu TV Nova. Dokonce vyvrátila i zvěsti o ní a Andree Krejčíkové, se kterou podle diváků měla špatný vztah.

Poté překvapila přiznáním, které se týkalo jejího manželství s Pavlem Čechákem. „Dobře, tak já to teda řeknu. S manželem jsme se na začátku Tváře rozešli, takže mě moc nepodporoval. A je to venku,“ odpověděla na otázku, zda jí manžel během soutěže podporoval. Následně rychle odběhla od tématu.

S bývalým manželem Tatiany Vilhelmové chodila Berenika od roku 2011. Pár měl roční pauzu, ale své ano si řekli na jaře 2016. O rozchodu s manželem do té doby Berenika vůbec nemluvila.

Související články

Další články