Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Ben Cristovao se díky nahotě dostal do seriálu Ulice! Jakou roli pro něj scénáristé připravili?

Ben se stal obětí kyberšikany, naštěstí jen jako.
Zdroj: reprofoto video jenpromuze.cz
Před rokem zahltily internet fotografie a také video, na kterém Ben Cristovao odhaloval nejen svůj pekáč buchet, ale taky zadek jako dva kmínky. Už už to vypadalo, že zpěvák lítá v peprném skandálku, když přišel Seznam.cz s prohlášením, že ono video byl pouze virál, který měl v rámci kampaně upozornit mladistvé na nebezpečí šíření osobních informací, fotografií a videí na internetu. A právě díky projektu "Seznam se bezpečně!" se Ben objeví v nejsledovanějším seriálu české produkce, našimi čtenáři milované Ulici!

Ben Cristovao (28) se objeví už ve čtvrtečním díle Ulice, kde si zahraje sám sebe! Společně s Martinem Kožíškem, autorem projektu Seznam se bezpečně!, pomůžou vyřešit případ šikany mezi Rozinou a Lucií. Na co si dávat na internetu pozor? Čeho se vyvarovat? Jejich zkušenosti a autentické příběhy žáky ve třídě Franty Hrubého rozhodně překvapí – jak pravidelný televizní divák ví, právě tady se totiž s šikanou snaží vypořádat.

Ben má sám zkušenost s reakcí blízkého okolí i široké veřejnosti na intimní materiály, které před více než rokem utekly na internet – svého času zaplavily naše společenská média. Ben se stal obětí kyberšikany, naštěstí však ne doopravdy. Šlo tehdy o fingovanou kauzu, kterou společně s Martinem Kožíškem a dalšími aktéry Seznam se bezpečně! předem připravili, aby zvýšili povědomí o možnostech řešení takových případů.

Letošní rok je už třetí sezónou, kdy Ben objíždí školy a pomáhá s projektem zvyšovat povědomí o tom, jak řešit podobné situace.

Související články

Další články