Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Ben Cristovao se divoce rozjel: Na party SuperStar se vylil tak, že ho chtěli schovávat!

Ben se na večírku pěkně zlil.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 51 fotografií
Káže vodu, pije víno! Středeční večírek letošní SuperStar se neobešel bez skandálu. Postaral se o něj porotce Ben Cristovao (30), který v soutěži hraje roli matky Terezy, ale tentokrát mu to brutálně ujelo. Party nepojal jako příjemné posezení, ale bezhlavou pitku. Hned po příchodu zakotvil na baru a téměř se od něj neodtrhl. V šoku jsou nejenom fanoušci, ale i někteří pořadatelé. "Neřeš, co dělám ve svém volném čase. V práci jsem vždy profi," vzkázal na Instagramu Ben.

Ben Cristovao má za sebou divokou noc. Už odpradávna platí poučka, že když někdo neumí pít, měl by se alkoholu vyhýbat obloukem. Porotce letošní SuperStar se na středečním večírku pěvecké soutěže vylil jako váza!

Kdyby byl Ben loď, jeho věčným přístavištěm by se stal bar s dostatečným množstvím alkoholu. Právě ten do sebe totiž bez zábran klopil. A nasadil tomu korunu tím, že si dopřával i nemalé množství piva. Jestli si chtěl opatřit nálepku největšího pijáka v SuperStar, pak se mise podařila.

Jenomže celá Benova alkoholová eskapáda se během večera pořádně vystupňovala. Zpěvák si brousil zuby na krásnou moderátorku Jasminu Alagič (28) a při první příležitosti na ni skočil. Nejspíš si neuvědomil, že teď zahřívá postel Rytmusovi (41). Kočička se ale opilým Benem nenechala vyvést z míry a odpálkovala ho letmým polibkem na tvář.

Navíc si Cristovao zavařil i u části pořadatelů. „I pro nás to bylo nepříjemné. Byl prostě moc na očích,“ uvedl pro eXtra.cz jeden z pořadatelů večírku. Před hledáčky fotoaparátů ho nešlo schovat. „Po příchodu ihned zamířil k baru a začal se všemi finalisty popíjet panáky, které prokládal pivem. Veselý Ben pak všechny v baru zval na panáky, které také zaplatil a na parketu předvedl opilecké taneční kreace a sexy tanečky po boku půvabných finalistek,“ tak je Ben popisován na webu jedné české foto agentury.

Kdo chce kázat vodu, neměl by pít víno. Finalista soutěže Petr Borkovec (18) to od Bena pořádně schytal za pár piv. Cristovao z jeho oslavičky postupu před měsícem udělal haló. Teď sám předvedl, jak moc si nevidí do pusy.

A co Ben vzkázal na svoji obhajobu? „Neřeš, co dělám ve svým volným čase, v práci jsem vždy profi,“ napsal na Instagram. Bene, možná by to chtělo ubrat na tempu a uvažovat nad sebereflexí.

Související články

Další články