Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Během tří dnů dva podivné modely: Patricie Pagáčová v módě stále pokulhává

Zdroj: Instagram/profimedia.cz
+ Dalších 9 fotografií
nelichotivé
Patricie Pagáčová (30) rozená Solaříková patří nepochybně k herečkám, které jsou ve svém oboru úspěšné. Kromě natáčení seriálu Modrý kód je herečka zapojena do několika projektů. Nově bude zastávat úlohu porotkyně v příští řadě SuperStar. Minulý týden byl pro Patricii obzvláště nabitý, kromě mejdanu televize Nova přišla v sobotu držet palce svému kolegovi Matoušovi Rumlovi na přímý přenos StarDance. Bohužel na obě akce zvolila Patricie podivné modely, které jí příliš nelichotily.

Na večírek televize Nova v Žofínském paláci, kde se představila jako jedna z porotkyň další řady SuperStar, zvolila Patricie tmavý overal s opravdu hlubokým výstřihem. Pod něj si nebylo možné vzít spodní prádlo, a tak si mladá herečka vyrazila tzv. naostro. To však jejímu už tak malému poprsí příliš nelichotilo. Spíše její dekolt připomínal plochou přistávací dráhu.

Patricie měla ale úsměv od ucha k uchu, a tak pozornost od prázdného dekoltu dokázala odpoutat. Herečka, která skončila v seriálu Ulice a přešla do primáckého Modrého kódu, se v módě pořád ztrácí. Celkový dojem však vylepšil zajímavě řešený účes a jemné líčení.

Neuběhly ani dva dny a Patricie se opět objevila ve společnosti. Tentokrát na přímém přenosu StarDance, kde usedla vedle odpadlíka Miroslava Hanuše.

Patricie pro tento večer zvolila odlišný střih, než ve kterém se objevila na Žofíně. Černé krajkové šaty ke krku s volány naopak neukázaly z jejího hrudníku vůbec nic. Střih šatů Patricii ale opět nelichotil a kýžený výsledek nepřinesl. Prazvláštně v tomto modelu opět vypadala hereččina prsa. Zatímco v overalu to vypadalo, že zdědila prsa po tátovi, v těchto šatech dostalo její poprsí nehezký a poněkud povadlý tvar.

Sympatická blondýnka s módou občas hodně zápasí a málokdy svůj outfit vyladí k dokonalosti. Musíme tedy bohužel konstatovat, že naposledy to Patricii skutečně seklo v jejích svatebních šatech, kde měla překrásné šaty, jež jí vykouzlily dokonalý dekolt.

Související články

Další články