Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Během těhotenství zjistila, že má nádor na mozku a porod by nepřežila. Lékaři museli jednat!

Lékaři ženě řekli, že by nemusela přežít porod.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Shannon Harvey (21) z Hemel Hempstead v Hertfordshire byla těhotná a těšila se na svoje prvorozené miminko. To ještě ale netušila, že jí to překazí zákeřná nemoc. Pár týdnů před porodem se dozvěděla, že má v hlavě nádor a možná se ani nedožije porodu.

Shannon Harvey (21) se těšila na miminko a užívala si těhotenství. Jenže přišla tvrdá rána! V 7. měsíci těhotenství začala trpět silnými bolestmi hlavy. Lékaři později našli 5 centimetrů velký nádor. Porod by pro ni mohl být smrtelný, protože by nádor mohl prasknout. A zabil by ji i její dítě. Na případ upozornil Daily Mail.

A tak 6 týdnů před termínem porodu proto musela podstoupit císařský řez. Poté ji čekala další operace, při které jí odstranili nádor z hlavy. Celou dobu byl po jejím boku její partner Tim Capps (26), který ji podporoval a držel za ruku, když jí nebylo dobře.

„Moje těhotenské hormony mi v hlavě rozjely nádor, který jsem prý měla už od dětství,“ řekla portálu Dailymail Shannon. „Je to zázrak, že mi diagnostikovali nádor v 7. měsíci těhotenství a nezabilo mě to,“ dodala. Obě operace totiž dopadly dobře a žena se raduje ze svého syna Edisona.

Související články

Další články