Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Barvy o vás prozradí, jaký jste milenec a zda sex s vámi stojí za to!

Barvy o vás prozradí, jaký jste milenec a zda sex s vámi stojí za to!
Zdroj: achiv
To, jací jsme, se dá dnes už poznat snad z tisíce věcí. Jistě znáte rozeznávání osobností podle znamení, podle krevní skupiny nebo třeba podle typu účesu. Napadlo vás ovšem někdy, že i vaše oblíbená barva na vás práskne víc, než si myslíte?

Nejenže se dozvíme, jestli jste stydliví, milí či zákeřní, dokonce se nám odhalí, i jací jste milenci. Takže bacha, nezamaskujete téměř nic! Zde je výčet nejoblíbenějších barev!

Fialová

Jste oduševnělý člověk, který vyznává skutečné hodnoty života, a tak pro vás samotný sex ani sexuální hrátky neznamenají nic extra. Je to pro vás přízemní zábava a vy preferujete větší spojení. Například tantra je pro vás tou správnou volbou.

Šedá

Sex je pro vás v první řadě zábava, kterou s chutí provozujete kdykoliv a kdekoliv. Neradi se vážete a soulož pouze s jedním partnerem ve vás vzbuzuje hrůzu. Není tedy divu, že o věrnosti u vás nemůže být ani slovo.

Oranžová

Milujete flirtování, svádění, vábení. Jste v tom dá se říci naprostý odborník. Sex berete jako hru, a tak vám osobně nejde o samotný akt jako o tu vzrušující zábavu při získávání své kořisti.

Hnědá

Sex vnímáte jako projev nejčistší a nejvyšší lásky, a tak na samotný akt potřebujete mít klid a hlavně soukromí. Patříte k lidem, kteří rozhodně o milování nemluví a toto tajemství si držíte v tajnosti.

Žlutá

Milovníci této živé barvy bývají velmi mazliví, a tak milují jakékoliv dotyky. Pohlavní styk je tak plný hlazení, objímání a líbání.

Zelená

Obdivovatelé této barvy se dají popsat jako něžní a pozorní. Milují stálost, a tak jsou rozhodně věrnými partnery, kteří si na změny moc nepotrpí.

Modrá

Vy jste rození romantici! K sexu potřebujete především lásku, a tak je jasné, že jste věrní a milování s partnerem si opravdu užíváte.

Růžová

Vy jste mistři provokace! Rádi jste středem pozornosti. V ložnici se rádi odevzdáte pod taktovku svého partnera.

Červená

Asi vás nepřekvapí, že milovníci červené jsou vášniví a dominantní. Vždyť červená je barvou sexu a všeho s tím spojeného. V posteli nejste žádní nováčci, a tak si to umíte skvěle užít.

Černá

Máte sklony k perverznostem, a tak není divu, že se vás občas okolí dost bojí. V sexu jste naprosto dokonalým parťákem, a tak z vaší ložnice neodchází nikdo zklamaný.

Bílá

Bílá barva je odjakživa symbolem nevinnosti a čistoty, proto se dá říci, že jste v sexu dost stydliví nebo nezkušení. Pokud na akt dojde, preferujete milování ve tmě!

Tak co, jaké tričko si dnes obléknete?

Související články

Další články