Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Bartošovou intenzivně hledá kriminálka. Noc v cele strávil i její pes! Proč ho vyslýchali? A prozradil něco?

Bartošová je vedená jako pohřešovaná.

Utrpení Josefa Rychtáře (55), který netuší, co Zdeněk Macura (39) provádí s milovnicí koktejlu víno-léky Ivetou Bartošovou (47), zřejmě brzy skončí.

Během podvečerních hodin se Rychtář dostavil na místní oddělení policie v Uhříněvsi, kde se rozhodl podat trestní oznámení na Macuru. Ten si předevčírem Ivetu odvezl neznámo kam po tom, co mu prý volala a prosila ho o pomoc.

Podle záběrů VIP zpráv ale zpěvačka evidentně nebyla při smyslech, drmolila, působila nepřítomně a byla pomočená.

Rychtář následně poskytl eXtra exkluzivní zpověď a odjel na policii ohlásit únos, načež kriminální policie rozjela rozsáhlé pátrání, které začalo včera v noci u Macury doma v Líbeznicích a pokračovalo výslechem jeho majordomusky.

Dnes už Bartošová figuruje v policejní databázi pohřešovaných osob a Macurovi dáváme 12 hodin, vzhledem k informacím našeho policejního zdroje, že vyšetřovatelé na něj nasadili špičkovou operativní techniku, kterou ale nesmíme blíže specifikovat, abychom neohrozili vyšetřování.

Své si užila i Ivetina fenka Gejša. Ta poslouchá jen zpěvačku a trošku jejího synka Artura, a tak okamžitě po únosu zmizela: „Běhala po zahradě, jak Ivetu odvážel, nikdo si jí nevšímal a pak utekla, když jsem přijel domů, už jsem nemohl nic dělat. Druhý den ji přivezla městská policie, která mi vyčinila, že se o psa nestarám. Já přitom zůstávám v tom domě jen kvůli Ivetiným zvířatům,“ řekl nám Josef Rychtář, který napjatě čeká, zda dnes Ivetu osvobodí ze zajetí láskou k ní posedlého sektáře, či zda s ním navždy prchla k rakouským sousedům, kde dožije coby uprchlice někde v zaplivané čtyřce, kde mají levné bílé víno a opodál lékárnu.

Mohlo by vás zajímat

Další články