Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Bartošová za zdmi psychiatrické léčebny: Připomeňte si 5 fotografií z doby, kdy se Džambulka poprvé léčila dobrovolně!

Iveta Bartošová v léčebně v Kroměříži.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie

Zpěvačka Iveta Bartošová (47) se momentálně nachází v bohnické psychiatrické léčebně ve velmi špatném stavu. Ve svém životě už musela několikrát navštívit odborná zařízení kvůli své závislosti na alkoholu spojené s psychickými problémy.

V roce 2007 propadla své vášni k alkoholu a podle tehdejších informací pila až tři litry vína denně spolu s tvrdým alkoholem. Do zařízení v Kroměříži ji dobrovolně odvezla chůva jejího syna Artura (16) Zlata Dvořáková zvaná Golda.

V tamní léčebně Iveta musela dodržovat přísná pravidla, užívala lék Antabus, který se podává alkoholikům, aby utlumil jejich touhu se napít. Za několik dní se Iveta sžila s tamním řádem, bavila se s ostatními klienty a podle fotografií pořízených z této doby bylo vidět, že jí léčba svědčí. Jejím tehdejším milencem byl veterinář Roman Hanke.

Výsledky tamního léčení ale Ivetě dlouho nevydržely, opět sáhla po alkoholu a její nemoc vyvrcholila letošním odjezdem do Itálie, kam ji doprovodil Zdeněk Macura (39). Teď už je jen na lékařích, ale samozřejmě i na samotné Ivetě, zda zůstane v rukou odborníků, nebo si bude stále namlouvat, že pije jako normální lidi.

Související články

Další články