Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Bartošová v nemocnici? Macura tvrdí, že pád z kola je lež a že ví, co se doopravdy stalo!

Zdeněk Macura se nevzdává.
+ Další fotografie

Věčný obránce Ivety Bartošové (47) a bojovník proti domácímu násilí Zdeněk Macura (39) se na rozdíl od zpěvačky a jejího partnera Josefa Rychtáře (55) vždy zúčastňuje soudních stání, kde mají hlavní aktéři vystupovat. K tomu, které mělo proběhnout 7. května, se ale ani jeden z nich nedostavil. Důvod, jakým Rychtář Ivetu ze soudního líčení omlouval, se ale Macurovi nelíbí a nevěří mu ani slovo.

„Na 99 % si myslím, že je to lež. Jsem přesvědčen, že se jedná jen o výmluvy, které mají zastřít to, že Rychtář Ivetu fyzicky týrá,“ řekl eXtra.cz Macura. Josef Rychtář podle serveru Blesk.cz Ivetu omluvil z důvodu zranění, které si zpěvačka způsobila pádem z kola, když se jí do cesty přimotala fenka Gejša. Kost se prý nesmí pohnout, jinak Bartošovou čeká operace. Jenže Macura je přesvědčen, že jde jen o výmluvy. „Iveta na kole nejezdí,“ míní Zdeněk.

Právě z důvodu, že si Macura myslí, že Rychtář Ivetě fyzicky ubližuje, se dostavil před Obvodní soud pro Prahu 10 s letákem, na kterém je pět bodů, vysvětlujících, jak takové domácí násilí probíhá. Podle jeho slov je Iveta už na bodě pět, kdy se bojí o problémech promluvit a je pouze manipulována.

„Myslím si, že kdyby Iveta přišla k soudu a viděla mě tady, že uteče a schová se za mě,“ šokuje Macura odvážným tvrzením. Zatím je zpěvačka ale stále ve svém domě v Uhříněvsi i s Rychtářem, kde se údajně zotavuje ze zranění.

Je pravdou, že Bartošová už několikrát chyběla u soudu a její důvody byly vždy podezřelé. „Nejdřív to byl žlučník, kvůli kterému musela do nemocnice. Jenže to ji určitě Rychtář kopal do břicha,“ stojí si za svým Macura.

Ten si jako doprovod s sebou vzal neúspěšnou účastnici SuperStar Evu Feuereislovou (23), která je proslulá tím, že pro slávu udělá cokoliv. „Kontaktovala mě na Facebooku, ale můj nápad byl, abychom šli spolu k soudu. Nevím, jestli to Eva dělá kvůli slávě, ale říkala mi, že se jí v životě taky staly hrozné věci, že jí někteří lidé vyhrožují a díky tomu, že se občas objeví v médiích, je chráněná proti napadení, protože se ti, co jí chtějí ublížit, bojí, že by se tak o nich dozvěděla veřejnost,“ odůvodnil situaci Macura.

Tak takhle důmyslně Eva podstupuje další kroky, jak se dostat před fotografy. Jsme zvědaví, co bude následovat příště.

Mohlo by vás zajímat

Další články