Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič StarDance 2019 Počasí

Nejnovější kauzy

Bartošová se našla: Ukrývá ji Martucci! Nechutný návrat na scénu! Na hradě má Ivetu, shání jí doklady a Macura jim dělá křena!

Bartošová už je zase v rukách chlupatého Itala. Na pláži mezitím
ohledává její mrtvolu Dexter. Svět se zbláznil…

Falešný hrabě Domenico Martucci (37) zažívá opravdu nechutný návrat na scénu.

V den jeho narozenin se provalilo, že se Bartošová ukrývá na jeho zámku v Garganu. Vyšlo to najevo poté, co Martucci telefonicky žádal skutečného pána Ivety Bartošové (47) Josefa Rychtáře (55) o její doklady. Ty se nakonec pokusí obstarat přes ambasádu v Římě.

Následně únosce Bartošové, sektář a podivín s mesiášskými sklony Zdenda Macura (39) zveřejnil fotografii (zřejmě mrtvoly) Bartošové na pláži.

Martucci už informaci nepřímo potvrdil eXtra.cz: „Na zamku mam tam hosty kteri si nevazi novinaru,“ potvrdil svou neuvěřitelnou češtinou falešný hrabě to, co si v ČR všichni dlouho mysleli, tedy že Bartošová je opět v jeho rukách a k tomu se na ni sbíhají sliny i Macurovi. A řítí se tam Rychtář.

Gratulujeme a těšíme se na další zvraty. Ty budou jistě následovat, jak tvrdí Martucci: „Jsem v kontaktu s Policií ČR, takže informace směřují tam, kde je potřeba.“ To se nám ulevilo!

Mohlo by vás zajímat

Další články