Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jiří Denisa Procházka koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Bartošová není ani mrtvá ani zakopaná na zahradě. Víme, že žije, proč se ukrývá a jak se jí daří tajně dostat ven z domu

Iveta Bartošová není zakopaná na zahradě.
Zdroj: archiv
+ Další fotografie

Iveta Bartošová (48) oslavila 8. dubna 48. narozeniny, ale prý se po ní slehla zem. Konkurenční média dokonce spekulují, že už Iveta není mezi námi nebo že ji Josef Rychtář (55) zakopal někde na zahradě, což jim údajně řekl sám manžel zpěvačky! Teorie jak z pera Agathy Christie jsou ale úplně mimo!

Realita je taková, že v Uhříněvsi před domem zpěvačky už dva dny stepují paparazzi a podle našeho zdroje blízkého manželskému páru prostě Iveta nemá zájem se s médii bavit. I přes obléhání baráku se ale Ivetě podařilo proklouznout tajným vchodem a užít si narozeninovou večeři v restauraci v Průhonicích, kde si zpěvačka pochutnala na oblíbených ústřicích a od majitele dostala květinu s dortíkem.

Možná by ale nebylo od věci s médii přeci jen komunikovat, za svou letitou kariéru by si měla Bartošová uvědomit, že ona je potřebuje a tím, že se odmlčí, si rozhodně nepomůže.

Související články

Další články