Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Bartošová dnes v exkluzivním videu šokovala: Roztřeseným hlasem se rozpovídala, jak ji Rychtář ničil. Jak to bylo doopravdy?

Iveta Bartošová se Rychtáře i bála. Jenže nebylo to spíš kvůli pití?
Zdroj: Profimedia.cz

Josef Rychtář (56) se snaží po smrti své manželky Ivety Bartošové (†48) dokázat, že na tom, že si vzala život, nemá podíl. VIP zprávy televize Prima ale přinesly exkluzivní rozhovor, ve kterém zpěvačka promluvila o soužití s Rychtářem.

„Já už nemůžu, už ať se to zlomí,“ říkala roztřeseným hlasem Iveta na kameru v době, když jela před dvěma lety předat ocenění do Hudebního divadla Karlín. „Chtěla jsem se nalíčit, učesat a tak dál. Trápil mě nadávkama, sprosťárnama,“ pokračovala ve své zpovědi Iveta. „Když se ho zbavím, tak se mi strašně uleví,“ znělo v exkluzivním videu VIP zpráv z úst vysílené ženy. Důvodem údajně agresivního chování Rychtáře prý bylo to, že nechtěl, aby pracovala.

Na druhou stranu je ale na Ivetě vidět, že je pod vlivem nejspíš léků a alkoholu a moc si neuvědomuje realitu, navíc tehdy měla i nějaké pracovní povinnosti a z jejího znění vyplývalo, že by měla být připravená i na natáčení pro televizi.

Podle našeho zdroje došlo v onen inkriminovaný den, kdy si Iveta stěžovala na agresi Josefa Rychtáře, opravdu k hádce mezi oběma partnery. Nechtěl Ivetu pustit do Karlína v takovém stavu, Bartošová si zase stěžovala na jeho neustálý nátlak, jehož předmětem měla být i její závislost, z níž se neúspěšně léčila.

Související články

Další články