Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Karel Gott pohřeb Karel Gott smrt

Nejnovější kauzy

Bartoška přileze po kolenou, vzkazuje Agáta do Varů, kam jí po letech zabránili přijet. Řekla nám, jak to dokázali, a je to hodně drsné!

Jirka eliminoval Agátu a za to čeká festival ve Varech strašlivý konec.

Prezident karlovarského festivalu Jirka Bartoška (66) dokázal po letech marného úsilí a potupných proher eliminovat z Varů naši zástupkyni šéfredaktora Agátu Prachařovou (28).

Ano, víme, že to zní neuvěřitelně a Aguš si cestu na festival našla vždycky a pokaždé jej také mediálně ovládla, na což jí loni stačily dvě hodiny díky incidentu se zmláceným amatérským fotografem.

To byla zřejmě poslední kapka, protože Bartoška a jeho tým letos předvedli nevídanou inovaci: „Nepozvali nejen mě, ale ani mámu a Jakuba, prostě celou rodinu,“ říká rebelka v připravovaném rozhovoru pro náš web před odjezdem na dovolenou do Řecka, kde prý ale nebude dlouho, aby dala šéfovi Varů ještě šanci.

„Nevadí mi, že mě nepozvali, ale následky budou hrozný. Týden se o festivalu nebude vůbec psát a pak Bartoška ještě přileze po kolenou, otázkou je, zda se bude chtít mně,“ nebojí se toho lvice večírků a mimo záznam dodává, že by uvítala, kdyby se jí posléze prezident ještě omluvil i veřejně, což jistě učiní, až mu dojde, že festival Agátiným nepozváním „píárově“ prakticky zlikvidoval.

Mohlo by vás zajímat

Další články