Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Barbie Gabriel Jiráčková má napilno! Stíhá herectví, psaní knížek, zpěv, učení, výtvarnictví. Není nadčlověk?

Gabriel je zřejmě talentovaná ve více směrech.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 44 fotografií
Nedávno česká Barbie Gabriel Jiráčková uveřejnila svoji fotografii, na které vypadá uměle a přesně podle svých představ. Dokonce se pochválila, že připomíná japonskou manga postavičku. Lidé se opět rozhodli reagovat a její matka všem vytřela zrak!

Pokud jste si mysleli, že je Gábina Jiráčková jen hloupá a umělá nána, jste na omylu! Začínáme si myslet, že je nadpřirozená bytost nebo nadčlověk, jelikož tolik nadání, co má první česká Barbie, má jen málokdo z nás.

Tuhle informaci o nadání své dcery potvrdila přímo její matka, které na sociální síti vytřela zrak nejednomu haterovi! Z její reakce vám zmizí úsměv z tváře, na komentář od Vladimíra K., který napsal pod fotku její dcery pouhé „Humus!“, přišla rázná odpověď.

Proč? Má dcera se dokáže pouhým líčením přetvořit na umělý vzhled, i když do budoucna plánuje i plastické úpravy těla. Je to její záměr a tímto je veřejně známá jako první česká Barbie. V běžném životě mj. studuje na výbornou, je celorepublikově úspěšná v mnoha uměleckých oborech, zpěv (mj. tv), herectví (mj. tv), výtvarka (výstava v Senátu Parlamentu ČR), psaní knih atp. Nelze člověka posuzovat jen podle fotky."

Tolik věcí najednou zvládá jen opravdový génius a je to skoro nadlidský výkon.

Související články

Další články