Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Badminton může být pěkně brutální sport! Podívejte se na rvačku, která se strhla na šampionátu v Kanadě mezi olympioniky!

Během víkendu se v kanadském Vancouveru konal šampionát Canadian Open 2013 v badmintonu. Účastnilo se ho i několik sportovců, kteří v této disciplíně soutěžili na poslední olympiádě, ale asi se moc nebude mluvit o tom, kdo získal medaile. Všechno totiž zastínila brutální rvačka dvou olympioniků z Thajska.

Bodin Issara a Maneepong Jongjit dříve soutěžili spolu v doublech, ale tentokrát se dostali do finále každý na jedné straně sítě – s jinými partnery. Pořád není úplně jasné, co rvačku spustilo, ale oba hráči na sebe sprostě občas pokřikovali. Když se ale měnily v polovině zápasu strany hřiště, Issara náhle odhodil svou raketu a vrhl se na Jongjita. Mlátil do něj a kopal, dokud je trenéři a lidé z turnaje od sebe neodtrhli.

Maneepong Jongjit musel jít ihned pod ruce lékařů a má pět stehů na obličeji. Oba hráči byli diskvalifikováni.

Zajímavé je, že jsou oba na osmém místě světového žebříčku hráčů badmintonu a bývali to velcí kamarádi.

Mohlo by vás zajímat

Další články