Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Bacha, tohle monstrum v moři potkat nechcete! Na pláži se zjevila obří oliheň jak z nějakého námořnického hororu! Je pravá?

Fujtaxl, teď už do moře nevlezeme.
Zdroj: Twitter

Taky se vám občas stane, že plavete v moři a máte divný pocit, že pod vámi musí být něco strašného? Něco, co raději nechcete vidět, jak vypadá, kolik to má metrů a zubů a ploutví a chapadel? A tak raději zaplašíte myšlenky, ale ve skutečnosti máte malou dušičku?

Tak teď… to bude ještě horší. Protože voda na pláž v Santa Monice vyplavila něco, co vypadá jak z nejděsivějších námořnických báchorek. Jako něco, co vypadlo ze starých rytin a kreseb, kde obří chobotnice polyká rovnou celé flotily lodí.

Zde leží na pláži vyvržená uhynulá oliheň, která svou velikostí bere dech. Fotka oběhla celý svět, ale o její pravosti jsou pochybnosti, i když na druhou stranu – co my ještě víme, co všechno žije v mořských hloubkách.

Neuvěřitelnou velikost olihně by mohla způsobit radiace z jaderné elektrárny Fukušima, která byla poničena během tsunami v Japonsku roku 2011, a záření pak mohlo způsobit tuhle hororovou mutaci. Co myslíte?

Související články

Další články