Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 koronavirus Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Babovřesky 2 i Kameňák 4 mají hotovo: Podívejte se na poslední fotky z natáčení a tipněte si, kolik na obou filmech vyrejžovala rodina Agáty

Jde se do finále, včera padla poslední klapka Kameňáku 4, Babořesky
končí příští týden.
Zdroj: babovresky2.cz, archiv
+ Dalších 5 fotografií

Jaké to štěstí, že Kameňák 4 a Babovřesky 2 mají premiéry v rozdílných letopočtech (Kameňák v říjnu, Babovřesky příští rok v únoru), takže budeme moct na Oscary vyslat obě díla, která se i přes povodeň bohužel podařilo dokončit.

„Máme hotovo, včera poslední klapka, jde se do střižny a je to masakr,“ hlásí producent Pavel Pásek, který stojí za Kameňákem. Produkce Babovřesk pro nás měla z Dobčic podobné zprávy: „Jsme na konci, příští týden v pátek končíme také,“ sdělila nám producentka Dana Voláková s tím, že se podařilo dodržet natáčecí plán.

Ten byl šibeniční hlavně u Kameňáku, který se Páskovi skutečně podařilo natočit za sedmnáct dnů. Režisér Babovřesk (a aby se to nepletlo i prvních dvou Kameňáků) Zdeněk Troška (60) měl k dispozici přesně dvojnásobek času.

Co se hereckých klanů a kamaráčoftů týče, nejvíc se napakovala rodina Veroniky Žilkové (52), která při podpisu smlouvy myslela na manžela Martina Stropnického (56). Tomu Troška vymyslel „postavu Filipa, za kterým přijedou do Babovřesk hokejisté“ a aby nebylo herců z Černého Vola a okolí málo, zahrála si i zástupkyně šéfredaktora eXtra.cz Agáta (28), jejíž bratr Vincent (15) si pro změnu střihl podstatnou roli v Kameňáku 4.

Součet honorářů rodiny se tak odhadem blíží k půl milionu korun a ostatní klany mají o čem přemýšlet.

Oběma štábům oscarových favoritů předem gratulujeme k půl milionu diváků a těšíme se, že ve třetích Babovřeskách a pátém Kameňáku si zahrají i všechny Žilkovic adoptované děti, Agátina chůva, sousedé z Černého vola.

Související články

Další články