Partnerka ministra financí Andreje Babiše (62) si potrpí na opravdový luxus oligarchů. Jak už jsme psali, paní Monika Babišová (42) miluje luxusní značku FENDI, její zaměstnance a hlavně módu. Miluje tohle místo tak moc, že zde slavila i Mezinárodní den žen.

Pro Moniku je ale už malý dvoupatrový butik v Pařížské ulici málo, a tak se vydala přímo do světové módní Mekky značky FENDI, Říma. A právě tam spatřila jeden módní skvost přímo z přehlídkového mola, kožich Fendi Floral Intarsia Mink. Norkový kožich s našitými norkovými květinami různých barev Andreje nestál zrovna málo. Tento kožich, který se vyrobil jen v minimálním počtu kusů, stál 38 000 dolarů. V butiku cenu zaokrouhlili na rovný jeden milion korun!

“Jsem tak šťastná, holky, VIVA Roma!” pochlubila se Monika svým kamarádkám skrz fotku v onom předraženém kabátku.

Říkáte si, že jeden milion korun je na jeden kožíšek moc? To je věc pohledu. Andrej rád rozmazluje svou dost náročnou partnerku a dary jí kompenzuje svou neustálou nepřítomnost. Je pořád v práci a svou rodinu vidí jen sporadicky. Někdo holt na ten kožich s pomocí EET a Agrofertu vydělat musí, že… Tak uvidíme, v čem Monika dorazí v den voleb. Předpokládáme, že jí Andrej doporučí nějaký střídmější model za menší balík.