Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Babiš koupil Monice KOŽICH ZA MILION! Sorry jako, ale tento páreček umí žít!

+ Dalších 38 fotografií
Oligarchové v Čechách? Ano, jsou tady tací, kteří do této skupinky lidí patří. Mezi ně patří i Andrej Babiš, který svou partnerku rozmazluje jako pravý ruský oligarcha, co se na cenovky rozhodně nekouká!

Partnerka ministra financí Andreje Babiše (62) si potrpí na opravdový luxus oligarchů. Jak už jsme psali, paní Monika Babišová (42) miluje luxusní značku FENDI, její zaměstnance a hlavně módu. Miluje tohle místo tak moc, že zde slavila i Mezinárodní den žen.

Pro Moniku je ale už malý dvoupatrový butik v Pařížské ulici málo, a tak se vydala přímo do světové módní Mekky značky FENDI, Říma. A právě tam spatřila jeden módní skvost přímo z přehlídkového mola, kožich Fendi Floral Intarsia Mink. Norkový kožich s našitými norkovými květinami různých barev Andreje nestál zrovna málo. Tento kožich, který se vyrobil jen v minimálním počtu kusů, stál 38 000 dolarů. V butiku cenu zaokrouhlili na rovný jeden milion korun!

“Jsem tak šťastná, holky, VIVA Roma!” pochlubila se Monika svým kamarádkám skrz fotku v onom předraženém kabátku.

Říkáte si, že jeden milion korun je na jeden kožíšek moc? To je věc pohledu. Andrej rád rozmazluje svou dost náročnou partnerku a dary jí kompenzuje svou neustálou nepřítomnost. Je pořád v práci a svou rodinu vidí jen sporadicky. Někdo holt na ten kožich s pomocí EET a Agrofertu vydělat musí, že… Tak uvidíme, v čem Monika dorazí v den voleb. Předpokládáme, že jí Andrej doporučí nějaký střídmější model za menší balík.

Mohlo by vás zajímat

Další články