Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Avril Lavigne byste dnes nepoznali: Z rebelky se stala tuctová blondýna!

Zdroj: Instagram
+ Další 4 fotografie
Avril Lavigne (32) toho za svou poměrně krátkou kariéru stihla opravdu hodně. Není divu, že ji to tak trochu semlelo a teď si dává pauzu. A vypadá jako stepfordská panička!

Barvila si vlasy na zeleno nebo růžovo, oblékala si šílené kreace a považovala se za rebelku. Snažila se vypadat jako pohodová holka od skejtu, kterou kluci zbožňují a holky ji chtějí mít za nejlepší kámošku. Teď je ale vidět, že to někdy nebyl její šálek kávy. Dnes totiž vypadá jako tuctová instagramová blondýnka ve slušných šatičkách.

O Avril není už nějaký ten pátek slyšet. Dlouho se dávala dohromady z lymské boreliózy a ani v osobním životě se jí příliš nedařilo. Co se s Avril stalo?

V roce 2004 vydala album Under My Skin, které mělo fenomenální úspěch. Prodalo se ho přes 14 milionů kopií po celém světě a ona se stala jedničkou hitparád v Americe, Kanadě, Anglii, Argentině, Thajsku, Japonsku... Zkrátka všude, kde si lidé mohli pustit její písně. Jenomže s dalšími dvěma alby šel úspěch dolů. To ale zpěvačce nevadilo.

Stihla ještě navrhnout vlastní kolekci, začala prodávat vlastní parfém a napsala knihu. A pak pomalu přišel konec. Začala se čím dál tím méně objevovat na veřejnosti a stranila se fanoušků. Mnoho lidí si myslelo, že mladá zpěvačka nezvládla úspěch a skončila na odvykačce Avril pak přišla s prohlášením, že měla dlouho neléčenou lymskou boreliózu, která jí hodně zkomplikovala zdravotní stav.

Do toho se ve svých třiceti letech stihla dvakrát rozvést Poprvé se zpěvákem Deryckem Whibleym z kapely Sum 41. Vydrželi spolu 4 roky, ale nakonec jejich manželství skočilo. Podruhé do toho praštila opět s muzikantem. Byl to Chad Kroeger, zpěvák kapely Nickelback. S tím vydržela dva roky, dokud v roce 2015 neoznámila jejich rozvod oficiálně na Instagramu.

Tak uvidíme, jestli se dá Avril zase do kupy a vrátí se na světová pódia, nebo za pár let už zůstane téměř zapomenutou zpěvačkou z Kanady

Související články

Další články