Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Australské moře vyplavilo další strašidelné stvoření! Tuhle rybu byste si na Vánoce nejspíš nedali

Tahle rybička se proháněla v australských mořích. Je jich tam
takových víc?
Zdroj: Garry Warrick
Podivně vypadající rybu se dvěma ústy vylovil rybář na jihu Austrálie. Jedná se tak o další podivný exemplář v krátké době.

Co všechno se ještě ukrývá ve světových oceánech? Raději ani nevědět. Nalezení tvorové jsou totiž mnohdy tak děsivého vzezření, že můžeme být opravdu rádi, že jich není víc.

Jako třeba podivný rybí mutant, kterého se z vody podařilo vytáhnout australskému rybáři Garrymu Warrickovi. Dřív zatím nespatřený živočich měl rovnou dvě ústa!

„Vypadalo to velmi neobvykle. Rybařím už přes třicet let a párkrát jsem natrefil na zdeformované ryby, ale něco takového vidím poprvé. Dvě ústa jsou spojená, horní se otevírají a zavírají. Je k nevíře, že ryba byla stále naživu,“ sdělil své pocity majitel šťastného úlovku.

K objevu došlo přitom jenom nedávno od vylovení zase jiných podivných exemplářů v australských vodách. Na začátku tohoto roku rybáři ve východní Victorii objevili prehistorického žraloka. Ještě úžasnější odhalení poté učinili na Novém Jižním Walesu, kde se jim podařilo z moře vytáhnout vzácný druh žraloka šotka.

Související články

Další články