Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Au! Víme, co všechno musí podstupovat zpěváci z show Tvoje tvář má známý hlas!

Za krátkým vystoupením jsou hodiny a hodiny tvrdé práce.
+ Další 2 fotografie
Zpěv, tanec, choreografie... To není jediné, co musejí zpěváci z Tvoje tvář má známý hlas trénovat. Dokonale se na nich vyřádí i vizážisté, aby byl každý víkend jejich výkon naprosto perfektní. A i když se na pódiu všichni smějí, ve skutečnosti to žádná legrace není.

Aby totiž měli maskéři lehčí práci, měli si soutěžící nechat udělat odlitek své hlavy. Což je docela složitá záležitost a třeba takový Petr Vondráček se odmítl celé záležitosti účastnit.

„Nejdřív bylo třeba zakrýt vlasy, každému jsme proto nasadili pleš,“ popisuje proces maskér David Šesták na stránkách prask.nova.cz. „Následně jsme namazali celý obličej vazelínou, velkou péči jsme věnovali obočím a řasám a začali jsme nanášet dvousložkový silikon. Ten se nanáší na celou hlavu a tuhne zhruba pět minut.“

A nebylo to nic příjemného. I zkušení maskéři přiznávají, že je to pěkně klaustrofobická záležitost. Zmíněnému Petru Vondráčkovi proto prováděli celý zákrok nadvakrát. Nejdřív se odlila zadní část hlavy, později přední.

A jak se bude maskovat dnes? Bude to pěkná taškařice:

Adam Mišík – Prince

Ivana Chýlková – Conchita Wurst

Adam Kraus – Ricky Martin

Anna Fialová – Cindy Loper

Petr Vondráček – James Brown

Hana Holišová – Hana Zagorová

Petr Rychlý (50) – Village People

Iva Pazderková – Kurt Cobain (49)

Mohlo by vás zajímat

Další články