Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Assange si našel perfektní ventilaci stresu: Potají PILUJE sexbombu 90. let Pamelu Anderson!

Co tihle dva spolu mají?
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 13 fotografií
Bývalá sexbomba a aktivistka Pamela Anderson navázala blízký vztah se zakladatelem serveru WikiLeaks Julianem Assangem, který se momentálně ukrývá na ekvádorské ambasádě v Londýně. Assange je ve Švédsku nařčen ze znásilnění a snaží se pozdržet soudní proces. Rýsuje se nám snad nový páreček?

Sexbomba devadesátých let Pamela Anderson (49) si prošla už kdejakými vztahy, které nedopadly zrovna nejlépe. Tahle blonďatá rajda ale určitě nechce zůstat na stará kolena sama. Momentálně média spekulují o jejím vztahu s Julianem Assangem.

Ten se v současné době skrývá na ekvádorské ambasádě v Londýně, protože je ve Švédsku obviněn za znásilnění a touto cestou se snaží pozdržet soudní proces.

Pamela Anderson je třikrát rozvedená a s Julianem se poprvé setkala v roce 2014. V rozhovoru pro australský rozhlas herečka a playmate devadesátých let vztah s Assangem nepopřela. Pamela veřejně prohlašuje, že Juliana považuje za výjimečnou osobnost.

„Rozhovory s Julianem jsem strávila více času než se všemi svými exmanžely dohromady,“ poznamenala vtipně Pamela. Takže jak se zdá, rýsuje se nám tady opravdu zajímavý páreček. Že by to tentokrát konečně blonďaté rebelce vyšlo?

Související články

Další články