Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Arnold Schwarzenegger provdal dceru! Krásná Katherine si vzala herce Chrise Pratta

Arnold Schwarzenegger provdal dceru! Krásná Katherine si vzala herce Chrise Pratta
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 17 fotografií
svatba
Legendární Terminátor Arnold Schwarzenegger (71) se stal tchánem. Jeho dcera Katherine (29) se provdala za herce Chrise Pratta (39), kterého lidé znají především z filmů Avengers a Jurský svět. Ten byl v letech 2009-2018 v manželství s herečkou Annou Faris (42), která na svatbu dorazila také!

Chris Pratt a Katherine Schwarzenegger měli v sobotu krásný soukromý obřad na ranči v Kalifornii. Krásnou nevěstu nemohl k oltáři dovést nikdo jiný než její tatínek Arnold Schwarzenegger. Hrdličky se přitom poznaly jen krátce poté, co se Pratt rozvedl se svou bývalou ženou, hned pár měsíců nato se zasnoubily a svatbu zorganizovaly velmi rychle.

Pratt má se svou bývalkou velmi dobré vztahy, i proto se Anna Faris, známá především z parodií Scary Movie a sitcomu Máma, na svatbě objevila také. Doprovod jí nedělal nikdo jiný než šestiletý syn Jack, kterého má právě s Chrisem.

O krásnou fotku ze svatby se na sociálních sítích podělila sama nevěsta. "Včerejší den byl ten nejlepší v našich životech. Před zraky boha, našich rodin a našich milovaných se z nás stali manželé. Je pro nás požehnáním, že můžeme začít novou kapitolu života. Jsme vděční našim rodinám a přátelům, kteří při nás stáli. Dnes ráno se nemůžeme cítit jinak, než požehnaně," napsala Katherine na Instagram.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy