Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Anorektickým dvojčatům Olsenovým odzvonilo: Teď se všichni režiséři perou o jejich mladší a hezčí sestru!

Málokdo tuší, že Olsenky mají mladší sestru, která se vrhla také na
hereckou dráhu.
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 21 fotografií
Kdo by neznal sestry Olsenovy (30), které před 30 lety pořádně zahýbaly světem filmu. Mary-Kate a Ashley se poprvé představily v seriálu Plný dům a diváci zpočátku ani netušili, že jsou dvě a střídají se. A málokdo tuší, že mají mladší sestru. Ta jde z role do role a obě Olsenky by z fleku strčila do kapsy.

Mary-Kate a Ashley Olsenovy jsou dvojčata, která zná snad celý svět. Zazářily před 30 lety v seriálu Plný dům, kde ztvárnily jednu z hlavních postav Michelle Tanner. A u natáčení se jednoduše střídaly. Filmaři z nich byli nadšení, a tak později dostaly role ještě v dalších filmech.

Teď už moc netočí a věnují se raději svým manželům a partnerům. Mary-Kate se loni vdala za mladšího bratra bývalého francouzského prezidenta Oliviera Sarkozyho (47). Ashley zase pár měsíců randí se starším finančníkem Richardem Sachsem (58), který by mohl být spíš jejím otcem.

Málokdo ale ví, že dvojčata mají ještě mladší sestru Elizabeth Olsen (27). Také se vydala na hereckou dráhu a v současnosti se o ni všichni perou. A tak natáčí jeden film za druhým. A je to tedy pořádná kočka! Obě svoje starší sestry by z fleku strčila do kapsy! Podívejte se do galerie, jak tato kráska vypadá!

Související články

Další články