Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Horoskop týdenní horoskop

Nejnovější kauzy

Anorektická roztleskávačka vážila 30 kilo, teď má prý 50. Věříte jí to?

Lynne Lang vlevo v době anorexie, vpravo teď, kdy váží padesát kilo.
+ Další 3 fotografie

Lynne Lang (21) v patnácti vážila 32 kilogramů a lékaři jí diagnostikovali mentální anorexii. Teenagerce hrozila zástava srdce kvůli extrémně nízkému tlaku a rodina se bála o její život. Ten jí ale nakonec zachránila vášeň pro sport.

„Byl to pro mě hrozný šok, když jsem v nemocnici na monitoru viděla svůj tlak. Myslela jsem, že umřu,“ uvedla Lynne pro Daily Mail. Úbytku hmotnosti si všimla její babička, a přestože šla Lynne k dvěma různým lékařům, oba rodině dívky řekli, že se nic neděje a že jejich dcera je prostě klasická puberťačka.

Dívka se už od svých jedenácti let věnovala cheerleadingu, který u nás známe jako sport dívek, co fungují jako roztleskávačky. Vzhledem k vážnému zdravotnímu stavu měla Lynne jakýkoliv sport zakázaný. „Měla jsem pocit, že jsem přišla o své přátele. Třásla jsem se zimou, byla jsem nešťastná, vyčerpaná a ještě jsem bojovala s hrozící osteoporózou,“ uvedla slečna Lang, kterou nakonec tato vášeň dostala opět do běžného života.

Při myšlence, že by o svou milovanou zálibu přišla, se rozhodla, že se sebou musí něco dělat, začala jíst a za pár měsíců vážila 50 kilo. Když ji propustili z nemocnice, začala opět soutěžit se svým týmem a mít radost ze života. „Je to pro mě stále obtížné, ale tím, že jsem se zaměřila na to, co mě baví, se cítím lépe,“ dodala Lynne, která bude s anorexií bojovat celý život.

Mohlo by vás zajímat

Další články