Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Anonymní skupina upravuje modelky XXL pomocí Photoshopu, aby je přinutila k hubnutí! Co si o tom myslíte?

Která verze Tes Holiday vám přijde hezčí?
Zdroj: facebook.com
+ Další 4 fotografie
Prý je jen chtějí motivovat k hubnutí. To má být jediný cíl facebookové skupiny, která se tituluje jako Projekt harpuna. Jejich aktivita napříč sociálními sítěmi ale vyvolala pořádný poprask.

„Žádné hejtování, prosím. Tohle je stránka věnovaná oběma stranám moderní krásy. Současnou společností se zvedla vlna "pro-obezity“ a „přijímání tloušťky“, která usnadnila mnoha lidem zavrhnutí cvičení a osobního zdraví obecně. Tohle je stránka, která ukazuje, že být hubený je rovněž v pořádku! Zesměšňování hubenosti není ok," psalo se v popisu již zrušené facebookové skupiny Projekt harpuna.

Účet těchto lidí na Instagramu byl rovněž nedávno zrušen. Na Twitteru je ale stále můžete naleznout a jejich příspěvky úspěšně rozdělují celou společnost.

Na jedné straně se lidem nelíbí, že se Projekt harpuna opírá do plus size modelek, které dodávají mnoha ženám na celém světě pocit, že mohou být krásné, i když nemají velikost 34. Jenže na straně druhé se ozývá spousta hlasů, že dané ženy vypadají po zásahu Photoshopu a ubrání několika centimetrů v pase daleko lépe.

Jaký názor na to máte vy? Která z verzí slavných plus size modelek se vám líbí více?

Související články

Další články