Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Ano, jsem bývalá prostitutka, ale tady budu vařit! Alice z Prostřena promluvila o své minulosti!

+ Dalších 15 fotografií
V dnešním Prostřenu nebude žhavá jenom plotna. Soutěžící Alice Kršíková totiž přiznala, že v minulosti vykonávala nejstarší řemeslo. To je síla!

Považuje se za raperku a dala si uměleckého jméno Ice Queen. Ani honosná přezdívka v angličtině z ní ale neudělala hvězdu a Andrea se může chlubit maximálně nálepkou nejhorší rapové zpěvačky u nás. A to není všechno.

Dříve se hubená černovláska živila prostitucí! „Ano, je to tak, ale nechci se o tom dnes bavit. Je to minulost,“ řekla Andrea pro OneTV a chce za svou předchozí profesí udělat tlustou čáru. Prostituci přiznala, ale až na domácí nahrávku s přítelem prý nikdy porno netočila.

A pokouší se o to solidně. Práce střídá jako na běžícím páse. Pracovala jako švadlena, prodavačka oděvů, masérka, manažerka malého kosmetického salonu a v současné době si zakládá vlastní oděvní značku.

Má stálého přítele a chce v pořadu ukázat, že se posunula dál. V Prostřenu se chystá naplno vrhnout na svoje lehce exotické menu, ale podle prvních ukázek to zatím vypadá, že to bude tragédie.

Související články

Další články