Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Anne Hathaway zase zprznili voskovou figurínu: Švidrá jak na dojezdu a má obří zuby

Anne Hathaway by raději nikdy žádnou voskovou figurínu mít neměla. Už má
dvě a všechny jsou dost nepovedené.
+ Dalších 5 fotografií

Chudák Anne! Už má dvě voskové figuríny, ale ani jednu by si domů na památku nevzala. Nevíme, proč ji sochaři z Muzea Madame Tussauds tak nenávidí a co jim provedla, ale když dělají její podobiznu, Anne Hathaway (32) vždycky vypadá dost hrozně.

A nepište nám, že kritizovat umí každý a ať se tedy předvedeme sami. Buď jsem profík a umím to, nebo jsem šmelinář a pak to takhle dopadne.

Její poslední socha se objevila v muzeu v New Yorku a stejně jako ta předchozí má jisté zavedené rysy. Tak předně Anne už zase šilhá, nechápeme, jak to dělají, protože herečce v reálu oči nikam neujíždějí.

Navíc má oči menší než v reálu a naopak předimenzovanou pusu, už tak ve skutečnosti velkou, zdobí obří zuby, vyplňují skoro půlku obličeje.

Voskové figuríny Madame Tussauds byly kdysi hitem, ale poslední dobou dělají z hollywoodských hvězd někoho, kdo si je sice podobný, ale jako by měl vždycky nějakou vadu. Což je ještě dobrá věc, protože by se Anne mohlo taky stát, že si ji vezme do parády české Muzeum voskových figurín v Praze a dopadne takhle šeredně.

Mohlo by vás zajímat

Další články