Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Anna Kadeřávková není nudná pinda z Ulice: Svlékla se téměř donaha a ukázala své božské tělíčko

Anička je kus!
+ Dalších 46 fotografií
Herečka Anička Kadeřávková je opravdu jedna z nejhezčích mladých hereček v Česku. Už to není žádná malá holka, ale roste z ní půvabná dáma. Tentokrát odhodila všechen stud a ukázala se téměř nahá. Tohle odvážné focení je vážně něco.

Dokud nezačala Anna Kadeřávková hrát v seriálu Ulice, tak o ní moc nikdo nevěděl. Herečka ztvárnila roli Roziny, která je strašně upjatá, nadevše respektuje své rodiče a nezná slovo průser. Ještě že blonďatá kočka taková není ani doopravdy.

V Ulici ji sice už neuvidíme, protože na nějakou dobu odjela do Ameriky, aby se zdokonalila v angličtině, nabrala nějaké herecké zkušenosti a okusila modeling. Už je dávno zpátky, ale do Ulice se zatím žádný velký návrat nechystá.

Herečka ale nezoufá a zaměřuje se na jiné věci. Nedávno stanula před fotoaparátem jako modelka a výsledek je perfektní. Anička není žádný stydlín, a proto se s klidem svlékla a ukázala téměř vše.

„Víte, co mám nejraději na tom být herečka? Že půlku života strávím v županu,“ napsala na svůj Instagram a přidala další odvážnou fotku v županu. Sexy Kadeřávková se pěkně rozjela, tak doufáme, že nemá v plánu přestat.

Mohlo by vás zajímat

Další články